KONST / Litografier / Färglitografi 7405370
nr 740 5370
Färglitografi
Signerad, motivets mått: 26x33, 117/150
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 februari 2012
kl 18:23:55
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr